15 sierpnia 2016 8:00

Telewizja Republika z nową odsłoną serwisu on-line i nowym zastępcą redaktora naczelnego d. s on-line.


W sierpniu br. zarząd Telewizji Republika wdraża nową strategię działania w obszarze internetu i uruchamia serwis on-line w nowej odsłonie. To obok strategii rozbudowy infrastruktury technicznej i zwiększania dostępu do Telewizji Republika dla Widzów w całej Polsce kolejny strategicznie ważny element rozwoju Stacji na rynku mediów.

„Dobrze zaprojektowana strona www, efektywna i atrakcyjna komunikacja w mediach społecznościowych, serwis e-commerce są istotnymi elementami funkcjonowania medium jakim  jest telewizja, w szczególności telewizja informacyjno-publicystyczna" – informuje prezes zarządu Telewizji Republika Piotr Fic.

„To ważny krok w realizacji  naszej misji propagowania wartości konserwatywnym na rynku" – dodaje redaktor naczelny Telewizja Republika Tomasz Terlikowski.

Serwisem on-line w nowej odsłonie będzie od dzisiaj zarządzał nowy zastępca redaktora naczelnego ds. online Sebastian Moryń, który  podlegać będzie bezpośrednio redaktorowi naczelnemu Telewizji Republika, Tomaszowi Terlikowskiemu.

„Nowy on-line będzie nowocześniejszy, bliższy oczekiwaniom naszych czytelników i widzów.  Konserwatywny przekaz, wzbogacony będzie m.in. o nową jakość komentarzy, krótkie formaty video, elementy interakcji z czytelnikami. Wszystko w nowoczesnej formie po to aby uatrakcyjnić użytkownikom czas spędzany z Telewizją Republika poza anteną" - mówi Sebastian Moryń, który w latach 2013-2016  był zastępcą redaktora naczelnego portalu fronda.pl.

Zmiany na stronie przynoszą już pierwsze efekty. Na nowej stronie użytkownicy spędzają dwukrotnie więcej czasu niż na starej. Poprzednia wersja portalu Telewizji Republika zostanie wyłączona w najbliższych dniach.

Sylwetka nowego zastępcy redaktora naczelnego Telewizji Republika d. s on-line.

sebastian_moron  Sebastian Moryń – posiada 9 letnie doświadczenie  pracy w branży mediów internetowych. W latach 2013-2016 pełnił funkcję zastępcy redaktora naczelnego portalu fronda.pl,. Z zawodu Etyk i Filozof. Publicysta w tygodnikach polonijnych w Wielkiej Brytanii, m.in. w Metropolia, Nowy Czas, Mój dom (lata 2006-2008). Z zamiłowania wielbiciel literatury norweskiej. Autor książki "Poradnik małego grzesznika"(Fronda, 2012). Żonaty, ojciec 3 dzieci.